Ważne informacje

FAQ

Nie wiesz, jaki rozmiar judogi będzie dla Ciebie najlepszy?

Nie jesteś pewien, jaki rozmiar judogi Fighting Films wybrać? Żaden problem!
Skontaktuj się z nami, wskażemy Ci właściwy rozmiar! Możesz do nas napisać na adres
biuro@csisw.pl lub zapytać nas na Facebooku:

https://www.facebook.com/FightingFilmsPolska

Czy mogę odesłać judogi, jeśli rozmiar nie pasuje?

Możesz odesłać do nas judogi, pod warunkiem, że jeszcze jej nie uprałeś. Można to zrobić do 14 dni od zakupu. Jeśli chcesz wymienić judogi, dołącz do zwrotu informację na temat nowego rozmiaru. Czas oczekiwania na nową judogi będzie wtedy krótszy!

Na jaki adres odesłać?

Adres zwrotów:
Centrum Sztuk i Sportów Walki
Sobieskiego 74/78
02-930 Warszawa
Obecnie nie pokrywamy kosztów zwrotu, ale pracujemy nad tym, żebyś nie musiał płacić za wysyłkę.

Jak złożyć zamówienie klub?

Jeśli chcesz złożyć zamówienie dla klubu sportowego i skorzystać ze specjalnej ceny, napisz wiadomość na adres biuro@csisw.pl

Minimalna liczba judogi w zamówieniu to 10 sztuk.

Jaka jest różnica między oryginalnym Superstar
i Superstar 750?

Superstar  i Superstar 750 to judogi Fighting Films najwyższej jakości. Różnią się gramaturą: Superstar  to 920 g, Superstar to 750 g. Jeśli jesteś zawodnikiem startującym w zawodach międzynarodowych, to zgodnie z wymaganiami nałożonymi przez IJF powinieneś kupić judogi Superstar 650 lub 750. Jeśli nie bierzesz udziału w zawodach międzynarodowych, bez problemu możesz używać judogi Superstar.

Czy mogę spersonalizować moją judogę?

Na zamówienie wyszywamy judogi. Haft wykonywany jest bezpośrednio w fabryce. Dostawa spersonalizowanej judogi trwa dłużej: do 10 tygodni. Możemy umieścić logo klubu na lewej piersi. Możliwe jest także wyhaftowanie tekstu lub logotypu na ramionach lub zastąpienie słowa „Superstar” nazwą klubu lub nazwiskiem zawodnika. Haftujemy też na górze spodni czy dole judogi. Cena judogi z haftem jest powiększona o koszt personalizacji. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na judogi z personalizacją, napisz wiadomość na adres biuro@csisw.pl .