Judogi

HAJIME

Idealna, nie kurcząca się w praniu judoga. Dla dzieci, rozpoczynających treningi judo. Judoga dla najmłodszych, czyli model Hajime (gramaturze 350 g). Plecionka z mieszanki bawełny (55%) i poliestru (45%). W komplecie z białym pasem.  Dostępne tylko w kolorze białym.

Zobacz więcej

RED LABEL

Doskonały sprzęt dla przyszłych mistrzów. Judogi RED LABEL  wykonane są z plecionki o gramaturze 450 g, Sprzedawana w komplecie w komplecie z pasem białym. Dostępna w kolorze białym i niebieskim, Wykonana ze 100% bawełny.

Zobacz więcej

BLACK LABEL

Znakomity sprzęt w przystępnej cenie. Judoga Black Label to produkt dla trenerów, zawodników startujących na zawodach w Polsce, aspirujących mistrzów. Dostępna w kolorze białym i niebieskim. Wykonana ze 100% bawełny. Gramatura 910 gram, podwójny splot i wnętrze z czesanej bawełny sprawia, że Judoga Black Label jednocześnie wytrzymała i bardzo wygodna.

Zobacz więcej

SUPERSTAR750

LEKKA – WYTRZYMAŁA – CERTYFIKAT IJF.  Superstar 750 jest najbardziej wyczynową judogą, która daje Ci dodatkową przewagę podczas zawodów. Dopasowany krój,wnętrze judogi z czesanej bawełny. Najwyższy standard wykonania. Możliwość pełnej personalizacji judogi.

Zobacz więcej

SUPERSTAR CLASSIC

Niepowtarzalna i najlepsza! Superstar Classic to unikatowa judoga. Najmocniejsza, najwytrzymalsza, dopasowany krój, judogi wnętrze z czesanej bawełny. Judoga Superstar Classic jest grubsza i trwalsza niż model Superstar750.

Zobacz więcej